Dia-root BIO Sealer

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 495,00 Kč

AKČNÍ CENA: 1 350,00 Kč

NEBO

Rychlý přehled

Dia-Root Bio Sealer je biokeramický výplňový materiál kořenového kanálku na bázi MTA s vynikající biokompatibilitou a je vysoce radiopakní. Dia-Root Bio Sealer se používá k trvalé obturaci kořenových kanálků a je vhodný pro použití ve spojení se všemi technikami obturace s použitím gutaperčových čepů. Obsah balení: 1 stříkačka 2 g, 20 ks aplikační koncovky, 1 kryt pro uzavření a opakované použití.


UPOZORNĚNÍ: Tento produkt je momentálně vypdordán a jeho opětovné naskladnění očekáváme nejdříve začátkem měsíce května.

 

Dia-root BIO Sealer

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

  • Dia-root BIO Sealer

Detaily

Dia-Root Bio Sealer je biokeramický výplňový materiál kořenového kanálku na bázi MTA s vynikající biokompatibilitou a je vysoce radiopakní. Dia-Root Bio Sealer se používá k trvalé obturaci kořenových kanálků a je vhodný pro použití ve spojení se všemi technikami obturace s použitím gutaperčových čepů Výhody - Vysoká radiopacita: 8,1 mm - Odolné utěsnění kořenového kanálku s nízkou rozpustností (0,95%) - Vynikající charakteristika toku umožňuje materiálu dobře se přizpůsobit i v komplikovaných kanálcích - Předmíchané pro snadnou, pohodlnou a rychlou aplikaci - Formule připravená k použití v předplněné a injekční stříkačce - Vysoké pH pro prodloužený antibakteriální účinek (pH 12)

Možná Vás zaujme i následující

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').