Červené kolénko Jinme 1:5L - světelné

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 13 995,00 Kč

AKČNÍ CENA: 11 995,00 Kč

NEBO

Rychlý přehled

Novinka v našem sortimentu.

Červené kolénko 1:5L.

Max. otáčky 200.000 ot./min.

Určeno pro FG turbínkové vrtáčky s průměrem dříku 1,6 mm

Osazeno kvalitními německými ložisky s dlouhou životností.

Tříbodové chlazení

Malá hlavička - výška 12,7 mm, Ø 9,73 mm, nízká hmotnost - 69,3 g

Výborné zpracování, precizní tichý chod, nepřekonatelná cena.

Záruka 12 měsíců.

 

Modré kolénko Jinme 1:5L - světelné

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

  • Modré kolénko Jinme 1:5L - světelné

Detaily

JINME 1:5L

ČERVENÉ KOLÉNKO 1:5

nová generace násadců s bezkonkurenčním výkonem a cenou

Nová generace modelů násadců JINME kombinuje inovace s kompaktním designem, což má za následek vyšší výkon a ergonomii. Vynikající úchop, který umožňuje optimální pracovní pohodlí s menším namáháním ruky, paže a ramene.Designem tvarů nástroje s ohledem na hygienická a bezpečnostní hlediska za použití nejpokročilejších technologií a kvalitních kovových slitin jsme udělali kolénkový kolénko JINME 1:5L maximálně ergonomické , pohodlnější pro lékaře a bezpečnější pro pacienta.

JINME 1:5L

neuvěřitelná výdrž a spolehlivost

Pokročilý design spojený s jedinečnou technologii zpracování kovů vedly k vytvoření neuvěřitelně odolných násadců. Převody jsou ošetřeny speciální technologií pro lepší životnost a odolnost proti opotřebení. Nejmodernější výrobní postupy zvýšily odolnost vůči mechanickému opotřebení pohyblivých součástek a každodenní sterilizaci a tím zvýšili spolehlivost a dlouhou životnost v moderní stomatologické praxi.


01.

neuvěřitelná výdrž a spolehlivost

Uvolňovací systém na zadním krytu umožňuje snadnou a rychlou výměnu vrtáčků. Mechanismus kleštiny je navržen tak, aby se pevnost vrtáčku zvýšila, když na něho působí vysoké zatížení. Tato technologie zajišťuje pevné upnutí, eliminuje veškeré vibrace a zaručuje bezkonkurenční stabilitu a pohodlí pro co nejpřesnější vrtání.

02.

perfektní chlazení a světlo

Světlovod z optických vláken má plochý design, který snižuje skvrny a zvyšuje úhel osvětlení, aby vytvořil vynikající viditelnost. Tento exkluzivní osvětlovací systém se sbíhá se třemi asymetrickými přesnými proudy vzduchu/vody na špičku vrtáčku pro rychlé a rovnoměrné chlazení operačního pole.

 

 

03. 

            jedna z nejmenších hlaviček násadce na trhu

Hlava nástroje je perfektně integrovaná s tělem násadce a snižuje usazovaní prachu a infiltraci ústních tekutin a jiných látek do hlavičky nástroje. Hlavička nástroje má neuvěřitelných 12,7mm na výšku a průměr 9,73mm. V porovnání s konkurencí je hlavička s násadce jednou z nejmenších , což umožňuje jasnější výhled a efektivnější pracovní prostor. Optimální průměr a výška hlavy usnadňuje manévrovatelnost a zadní přístup.

Tělo nástroje je kompletně ošetřena dvojitým povrchem tzv. "Dual-Coating" pro zvýšení uživatelského komfortu a protiskluzové účely a zvýšenou odolnost proti poškrábání, oděru. Rovněž zajišťuje odolnost proti vysokým teplotám opakovaným sterilizačních cyklů v autoklávu.

 

04. 

technologie Safety Touch

Tlačítko na hlavičce je navrženo tak, aby udržovalo hlavu násadce nástroje na bezpečné teplotě, což významně snižuje přehřátí vrtáčku a popálení vrtaného místa.

 

05. 

nepřekonatelný výkon

Na míru navržená keramická ložisky pro násadce JINME jsou odolná proti mechanickému opotřebení, tlaku a vibracím. Prodlužují životnost nástroje a přispívají ke snížení akustického hluku. Záruka na kleštinu násadce je 6 měsíců, avšak při správné údržbě Vám bude kolénko sloužit mnohem déle.

Velmi nízká hmotnost kolénka JINME posouvá hranice pohodlí ještě dále díky snadné manipulaci a menší únavě rukou a zápěstí. Váha kolénka je pouhých 69,3g.

Možná Vás zaujme i následující

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').