NanoRespirátor Sequoia Tech FFP2

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

25,00 Kč
NEBO

Rychlý přehled

Ochrana proti COVID-19 v souladu s evropským předpisem RFU 02.075 verze 2 - Ochrana proti patogenům, včetně bakterií, virů a plísní. Vyšší ochrana než u FFP2

 

NanoRespirátor Sequoia Tech FFP2

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

  • NanoRespirátor Sequoia Tech FFP2

Detaily

Naše masky jsou vybaveny inovativními ultralehkými filtračními membránami NanoPro vyrobenými z nanovláken s hustou vazbou. Nanomembrány díky své struktuře zajišťují optimální dýchací pohodlí při zachování maximální ochrany dýchacího systému. SEQUOIA TECH má vlastní laboratoř a implementovala Factory Production Control, která zaručuje nejvyšší kvalitu produktů.

  • netkaná vnější vrstva
  • filtrační nanomembrána
  • příchytka na nos pro vytvoření polomasky v oblasti nosu
  • měkká na dotyk - vnitřní vrstva, která je bezpečná pro pokožku a odvádí teplý vzduch z těla

Zesílená struktura ultratenkých vláken a miliardy mikropórů mezi vlákny poskytuje nejvyšší úroveň ochrany před škodlivými látkami a zajišťuje vysoký komfort dýchání.

Specifický filtrační povrch nanomembrán je asi 15 000krát větší než v případě tradičních netkaných textilií nebo polypropylenových vláken vyfukovaných z taveniny. Díky tomu jsou nanomembrány založeny na mechanické filtraci. Účinnost mechanické filtrace na rozdíl od elektrostatické filtrace neklesá s rostoucí vlhkostí .

Možná Vás zaujme i následující

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').