Membrána Ti-PTFE s výstuží - posterior XL

Kód: ART4765
Neohodnoceno
Značka: Medipak
6 100 Kč
Skladem u dodavatele +72h
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Ti-PTFE regenerační membrány jsou sterilní neabsorbovatelné membrány vyrobené z polytetrafluorethylenu (PTFE) polymeru zesíleného titanem v chirurgické kvalitě vloženým mezi dvěma vrstvami PTFE. ROZMĚR: 30x40 mm

Detailní informace

Široká nabídka produktů

Vynikající zákaznická podpora

Rychlé doručení do 48 hodin

Výhodné ceny a pravidelné slevy

Faktury s expirací a šaržemi

Detailní popis produktu

ROZMĚR: 30x40 mm

Cena za 1 ks

Ti-PTFE regenerační membrány jsou sterilní neabsorbovatelné membrány vyrobené z polytetrafluorethylenu (PTFE) polymeru zesíleného titanem v chirurgické kvalitě vloženým mezi dvěma vrstvami PTFE.

Ti-PTFE regenerační membrány pro řízenou regeneraci kostí (GBR) pomáhají při neoformaci kostí, kde působí jako biologické bariéry zabraňující migraci z epitelu, konjunktivních tkání nebo bakterií, které by mohly způsobit inhibici růstu kostí. Napomáhají a tvoří vhodné podmínky pro vytvoření přírodní fibrinového podkladu, prekurzoru kostní tkáně.

Regenerační membrány Ti-PTFE jsou dočasně implantovatelný materiál používaný v parodontologii, implantologii a jakémkoli jiném dentálním chirurgickém zákroku, který vyžaduje mechanickou bariéru a to zejména pro rekonstrukci kostí.

Membrány poskytují mechanismus pro zvětšení nových měkkých a tvrdých tkání a používají se jako prostorové bariéry pro léčbu parodontologických vad.

Doplňkové parametry

Kategorie: PTFE membrány
Hmotnost: 0.127 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: