Polyamid - USP 7/0, EP 0.5, jehla řezná 3/8

Kód: ART4819
Neohodnoceno
Značka: Medipak
2 350 Kč
Skladem u dodavatele +72h
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Chirurgický šicí materiál vhodný k šití měkkých tkání, na použití při stomatochirurgických zákrocích, všeobecné chirurgii, mikrochirurgii, ortopedii, břišní chirurgii, sutuře svalů a fascií, plastické chirurgii, není vhodný pro kardiovaskulární, oftalmologické a neurologické zákroky. Obsah balení: 24ks sutur

Detailní informace

Široká nabídka produktů

Vynikající zákaznická podpora

Rychlé doručení do 48 hodin

Výhodné ceny a pravidelné slevy

Faktury s expirací a šaržemi

Detailní popis produktu

24 ks sutur v balení

Monofilní, modré, nevstřebatelné, chirurgické šicí vlákno z polyamidu.

Chirurgický šicí materiál vhodný k šití měkkých tkání, na použití při stomatochirurgických zákrocích, všeobecné chirurgii, mikrochirurgii, ortopedii, břišní chirurgii, sutuře svalů a fascií, plastické chirurgii, není vhodný pro kardiovaskulární, oftalmologické a neurologické zákroky. Polyamidová sutura není adherentní k tkáním a lze ji snadno odstranit. Obvykle se odstraňuje do 30 dní od implantace.

Jedná se o srovnatelný materiál se stehy Ethilon  od společnosti Ethicon/ Johnson and Johnson, Nylon (Resorba) a Silon monofil (Chirmax).

V případě, že k materiálu potřebujete identifikační štítky pro vlepování do chorobopisů/karet, tak nám svůj požadavek napište a my vám štítky k objednanému materiálu dotiskneme a přidáme k zásilce.

Doplňkové parametry

Kategorie: POLYAMID
Hmotnost: 0.127 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: